call
mail
m

Sosyal Sorumluluk

3S Kale Holding olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda sağladığımız katma değerle ülkemizin gelişimine destek vermekten gururluyuz.

Kuruluşumuzdan bugüne sosyal sorumluluklarımızın bilincinde hareket ediyoruz. Babamız merhum Sadık Özgür memleketi Sivas Divriği’de, toprağına ve köylüsüne duyduğu minnet içerisinde yıllar içinde ilköğretim okulları, yüksek meslek lisesi, öğrenci yurdu ve 96 yataklı bir hastane kompleksi yaptırıp kamuya bağışlamıştır.

3S Kale olarak Divriği’nin turizm alanında gelişimine katkı sağlayıp Divriği üzerinde sosyal sorumluluk projesi üzerine çalışmalarımızı tamamladık.

 

3 Aralık 2019

Özel Algı Dünyası Rehabilitasyon Merkezi ile engelliler gününe dikkat çekmek amacıyla alışveriş merkezinde gerçekleşen etkinlikte resim sergisi ve dans gösterisi düzenlendi. Rehabilitasyon Merkezi’nden, yürekleri ve düşleri her türlü engeli aşacak seviyede gençlerimizi Kale’de misafir ettik. Mağazalarımızda ağırladık, etkinlikler düzenledik, hep beraber güzel bir gün geçirdik.

25 Ekim 2017

3S Kale Holding olarak gayrimenkul geliştirme, yapı ve enerji alanlarında yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Ancak ekonomik yatırımlar yapmak bize kâfi gelmiyor; tıpkı Onursal Başkanımız, babamız, hayırsever iş adamı Sadık Özgür’ün yaptığı gibi biz de insanlarımızın ve sosyal hayatın gelişimine katkı sağlamak istiyoruz.

Divriği’mizin gurur duyacağı, resmi törenlerin gerçekleştirileceği, hemşerilerimizin milli bayramlarda bir araya gelerek şenliğini yapacağı, günlük yaşamda da sosyalleşmelerini sağlayacak bir kent meydanının eksikliği konusu gündeme geldi. Biz de hem kültür mirasımıza sahip çıkmak; hem şehrimizin turizmine katkıda bulunmak; hem de hemşerilerimize böyle bir meydanı kazandırmak hususunu kendimize görev bildik. İlçemizin kültürel mimarisini ve tarihi dokusunu yansıtacak bir şekilde hazırlanmış olan bu projenin, 5 milyon TL’ye yakın bir yatırımla gerçekleşmesini sağlayarak, bu alanı ilçemize ve hemşerilerimize kazandırdık.

Cumhuriyet Meydanı’nın bir bölümü kadınlarımıza ayrılacak, yöre kadınlarımız bu alanda ürettikleri el emeği göz nuru ürün ve eserleri satışa sunuldu. Böylece kadın gücüyle hem aile hem de ülke ekonomisine katkı sağlayacaklar.
 

Aralık 2016

Nejat Uygur Geçmişten Geleceğe Başarı Hikayesi fotoğraf sergisi Kale Outlet Center’da açıldı. Nejat Uygur fotoğraf sergisinin açılış gününe Uygur Ailesi ve Markopaşa Müzikhali oyuncuları tam kadro olarak katıldı.

26.000 m²’lik alanın, tüm koridorları ve mağaza vitrinleri Nejat Uygur’un fotoğrafları ile renklendi. 3.000 adet fotoğraf 1 ay boyunca Kale Outlet Center’da kalan sergiden elde edilen gelir Lösemili Çocukları Yaşatma ve Bir Umut Derneği’ne bağışlandı.

 

Ekim / Kasım 2016

Kızılay işbirliği ile kan bağışı kampanyası düzenlendi.

 
 

Mayıs 2016

Filiz Akın fotoğraf sergisi, sanatçının hayranlarından gelen 1.265 fotoğrafla birlikte toplam 4.500 adet fotoğraf ve Akın’ın filmlerinden karelerden oluştu. 26.000 m²’lik alanın, tüm koridorları, mağaza vitrinleri Akın’ın fotoğrafları ile renklendi. Setlerden galalara, gazete kupürlerinden film afişlerine en özel karelerinin tüm Avm’yi süslendiği sergi, Kale Outlet Center’da 1 ay boyunca ziyaretçilere açık oldu.

 

Filiz Akın resim sergisinden elde edilen gelir Lösemili Çocukları Yaşatma ve Bir Umut Derneği’ne bağışlandı.

 

Mayıs 2016

Milli Eğitim İşbirliği ile İşitme ve Görme Engellilere destek için sergi ve konser düzenlendi.

 

Aralık 2015

Türk Sineması’nın efsane ismi Fatma Girik 72. Yaş gününü 2000 fotoğrafından oluşan dev sergisi ve binlerce hayranıyla birlikte kutladı. Girik’in 58 yıllık sanat hayatının en özel karelerinin yer aldığı, ‘Fatma Girik Geçmişten Geleceğe Fotoğraf Sergisi’nin açılışı sanatçının katılımı ile yapıldı.

Bugüne kadar toplam 186 filmde başrol oynayan Girik’in, setlerden, galalara, gazete kupürlerinden, dergilere, en özel kareleriyle, yaşamın en güzel anılarına tanıklık eden, en 2000 fotoğrafı sergide yer aldı.

Sergi için 30 kişilik ekip, 3 ay boyunca sanatçının fotoğraflarını arayarak, özel tarama ve baskılarının yapılması için çaba gösterdi. 26.000 m²’lik alanın, tüm koridorları, mağaza vitrinleri, Fatma Girik fotoğrafları ile renklendi. Sergiden elde edilen gelir Avrasya Şizofreni Derneği’ne bağışlandı.

 

Eylül 2015

Türk Sinemasının 100.yaşı kutlanırken, 50 yıllık sanat hayatının en özel karelerinin yer aldığı, “Hülya Koçyiğit Geçmişten Geleceğe Fotoğraf Sergisi” Hülya Koçyiğit’in katılımı ile açıldı.

Susuz Yaz, Gelin, Düğün, Diyet, Derman, Cemile, Tanrı Misafiri, Samanyolu gibi filmleriyle ile Türk Sinemasına iz bırakan Hülya Koçyiğit adına düzenlenen sergide, sanatçının film setlerinden de birçok fotoğraf karesi yer aldı.

Hülya Koçyiğit fotoğraf sergisi için 30 kişilik ekip ile 3 ay boyunca sanatçının fotoğraflarını araştırdı. Fotoğrafların özel olarak taramaları ve baskısı yapıldı. Hülya Koçyiğit fanları Türkiye’nin hatta dünyanın farklı yerlerinden, Almanya, Siirt, Hollanda, İngiltere, İzmir, İsveç, Trabzon’dan kendilerine ait olan arşiv fotoğraflarını paylaştılar.

Hülya Koçyiğit sergisinden elde edilen gelir Parıltı Görmeyen ve Az Gören Çocuklara Destek Derneği’ne bağışlandı.

 

Mayıs 2015

Ceyda Düvenci’nin Kale Outlet Center’da katıldığı etkinlikte, özel baskılı ve imzalı tişörtlerinin satışa çıkartıldı. Tişörtlerin satışından elde edilen gelir Bahçelievler Huzurevi’ne bağışlandı.
 

16 Nisan 2015

Emel Sayın resim sergisi gerçekleştirildi ve elde edilen gelir Birlik Ortopedik Engelliler Derneği’ne bağışlandı.
 

27 Mart 2014

Türkan Şoray resim sergisi yapıldı ve elde edilen gelir İZEV’e bağışlandı.
 

İletişim Bilgisi

Mail Adresi