call
mail
m

YAPI VE TİCARET

 
3S Kale Yapı, 133.000 m2 kiralanabilir alan ve 515 adet bağımsız bölümden oluşan, sahibi olduğumuz mülklerin kiralama ve işletmesini yaptığımız büyük bir şirket.

Güngören’de bulunan Kale Outlet Center, 80.000 m2 inşaat alanı üzerinde, 26.000 m2 kiralanabilir alanda 123 mağazasıyla hizmet veriyor.

Davutpaşa’daki Kale İş Merkezi, 38.000 m2 inşaat alanı üzerinde 311 dükkanı; Güngören İş Merkezi ise 63.000 m2 inşaat alanı üzerinde 74 dükkan ve ofis alanlarıyla müşterilerinin hizmetine sunuldu. 

3S Kale Yapı ve Ticaret A.Ş.

Alışveriş merkezi

İş merkezi

Bağımsız bölüm

Kiralanabilir alan

Toplam inşaat alanı

1

2

515

133.000 m²

181.000 m²

Kale Outlet Center

E-5’e çok yakın, Sahilyoluna 4 km ve Atatürk Havalimanı 8 km yakınlığı ile merkezi bir konuma sahiptir. Metro, Metrobüs gibi toplu taşıma araçlarınına yakın olmasının yanı sıra, bina önünden geçen tramvay ile semt ve muhitler arası kolay ulaşım sağlamaktadır. Mağaza çeşitliliği sayesinde yabancı turistler de sıkça ziyaret etmektedir. Yakın çevresinde başlayan yeni konut projeleri ile gelecekte de devamlılığını başarı ile sürdürecek yüksek ziyaret adetlerine sahip önemli bir alışveriş merkezidir.

Kale İş Merkezi

Konum olarak merkezi olması kiracılarına ulaşım kolaylığı sağlar iken işletme kalitesi ile kiracılarına uygun çalışma ortamı sağlamaktadır.

Metro, Metrobüs toplu taşımaya çok yakın; E-5, Sahilyolu ve Atatürk Havalimanına ulaşımı çok rahat. İş Merkezlerinin merkezinde olması büyük kolaylık sağlıyor.

Maltepe Mahallesi Davutpaşa Caddesi Kale İş Merkezi No: 141 Zeytinburnu İstanbul

Güngören Sanayi Bölgesi

İş merkezlerimizin merkezi konumda bulunmasının ulaşımda kolaylık sağlamasının yanı sıra büyük metrekarelere sahip olması işletmelerimize büyük imkanlar sunmaktadır. 

Güngören içerisinde birçok farklı noktada bulunmaktadır.

Kale 4 : Sanayi Mahallesi Sancaklı Caddesi Öznur Sokak Kale İş Merkezi 4 Güngören
Kale 5: Sanayi Mahallesi Sancaklı Caddesi Güvenç Sokak Kale İş Merkezi 5 Güngören
Kale 6: Sanayi Mahallesi Sancaklı 

İletişim Bilgisi

Mail Adresi