call
mail
m

GAYRİMENKUL

 
“Gayrimenkul alanında katma değer sağlama ve bu sayede ülke gelişimine destek verme vizyonuyla seçkin, fark oluşturan projeler geliştiriyoruz.”

Çevreyi ve milli serveti korumayı, en iyi tasarım ve işçiliği kullanarak kaliteden ödün vermeden iş yapmayı her zaman misyon ediniyoruz.

Tamamladığımız projeler arasında 136 konutluk Kale Özgür Evler, 523 konut ve 45 mağazasıyla Firuze Konakları, 1.463 konut ve 59 mağazasıyla Kale Kent, Fenerbahçe’de kentsel dönüşüm projelerimiz bulunmaktadır.

3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş

Konut

Mağaza

Toplam daire m² olarak

Toplam inşaat alanı

2196

105

362.080 m²

468.930 m²

3S Firuze Konakları

Hem yatırım hem de kaliteli bir yaşam fırsatı sunan 3S Firuze Konakları’nda yaşam 24 Eylül 2018’de başladı. İnşaat alanı ve konut adedi itibarıyla Avcılar’ın E-5 aksındaki en büyük projesi olan 3S Firuze Konakları’nda 523 adet konut ve 45 mağaza yer aldı.
3S Kale Holding’in uzman işçilik ve yüksek kalite anlayışıyla hayata geçirdiği 3S Firuze Konakları, hayalindeki evde yaşamak isteyenler için içinden mutluluk geçen bir yaşamın kapılarını araladı.

Gayrimenkul sektörünün en prestijli yarışması Sign Of The City Awards’ta “Tamamlanmış En İyi Konut Projesi”ödülüne layık görülen proje,konumu sayesinde yüksek kiralama potansiyeline sahiptir.

3S Kale Topaz Residence

Yeni projemizin lokasyonu Topkapı’da, E-5 Çevreyolunun hemen kıyısında ve bölgenin güzide yerlerinden biri. Yaklaşık 27.000m² satılabilir alanda cadde mağazaları, ofis katları ve 228 daireden oluşacak projedeki ciro hedefimiz 330 milyon TL düzeyinde. 3S Kale Topaz Residence projesi metrobüs ve hafif raylı sistemler gibi toplu ulaşım araçlarına yakın konumda ve holdingin kendi arazisi üzerinde inşa edilecek. Yeni Yüzyıl Üniversitesi ile İstinye Üniversitesi’nin arasında konumlandırılan 3S Kale Topaz Residence projesi, şehir ve deniz manzarasına sahip olacak.

Kale Kent

İstanbul’un gelişen ve genişleyen bölgelerinden olan Beylikdüzü’nde bulunan Kale Kent Projesi, 5 yıldızlı yaşam konforunu, yorgunluk unutturan ayrıcalıklarıyla birlikte size sunuyor. İçerisinde bulundurduğu sosyal yaşam alanlarıyla, şehrin ortasında doğayı size sunan Kale Kent; teraslar, pergolalar, kameriyeler ve güneşlenme teraslarıyla huzuru ayaklarınıza seriyor.

Kale Özgür Evler

Kale Özgür Evler, yüksek kalite standartlarıyla 3S Kale Gayrimenkul güvencesini taşıyan bir projedir.

Tamamı 3+1 olan, yüzme havuzlu, geniş peyzaj alanı

Beylikdüzü’nün yeni yaşam merkezi Beykent’te yer almaktadır.

Tamamı 3+1 olan, yüzme havuzlu, geniş peyzaj alanı, 136 daire bulunmaktadır.

Adnan Kahveci Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı Osmanlı Caddesi No:42 Beykent / Beylikdüzü

AND Apartmanı

Yüksek standartlarla donatılmış projemiz bölgeye değer katmaktadır. Deniz sahiline yakınlığıyla Dalyan’da yaşamanın keyfine, ana caddelere yürüyerek varmanın konforuna varacaksınız. Çevreyolu ve Köprü bağlantılarına yakınlığı size büyük rahatlık sağlayacak.

Fenerbahçe, Dalyan Bölgesinde, denize 50 m. yakınlığında, Bağdat Caddesine 5 dk. yürüme mesafesinde. Çevreyolu ve Köprü bağlantılarına ulaşım kolaylığı olan bir bölgededir.

İletişim Bilgisi

Mail Adresi