call
mail
m

Projeler

3S Kale Topaz Residence

Yeni projemizin lokasyonu Topkapı’da, E-5 Çevreyolunun hemen kıyısında ve bölgenin güzide yerlerinden biri. Yaklaşık 27.000 m² satılabilir alanda cadde mağazaları, ofis katları ve 228 daireden oluşacak projedeki ciro hedefimiz 330 milyon TL düzeyinde.

3S Kale Topaz Residence projesi metrobüs ve hafif raylı sistemler gibi toplu ulaşım araçlarına yakın konumda ve holdingin kendi arazisi üzerinde inşa edilmektedir. Yeni Yüzyıl Üniversitesi ile İstinye Üniversitesi’nin arasında konumlandırılan 3S Kale Topaz Residence projesi şehir ve deniz manzarasına sahip olacak.

İLETİŞİM 444 37 11 telefon bize ulaşabilirsiniz.

KONUM Maltepe Mah. Teyyareci Sami Sok. Topkapı / İstanbul

MİMAR Viva Architects

GENEL BİLGİLER Modern mimariyi yansıtan 228 dairede, farklı ihtiyaçlar göz önüne alınarak tasarlanmış ergonomik, akıllı 1+1 ve açık / kapalı mutfaklı 2+1 tip daire ve yeni çalışma trendlerine uygun ‘Ev-Ofis’ seçenekleri bulunuyor..

3S Firuze Konakları

Hem yatırım hem de kaliteli bir yaşam fırsatı sunan 3S Firuze Konakları’nda yaşam 24 Eylül 2018’de başladı. İnşaat alanı ve konut adedi itibarıyla Avcılar’ın E-5 aksındaki en büyük projesi olan 3S Firuze Konakları’nda 523 adet konut ve 45 mağaza yer aldı.

İLETİŞİM 444 37 11 telefon bize ulaşabilirsiniz.
KONUM 3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor. 3S Firuze Konakları’ndan E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu sadece yürüme mesafesinde bulunuyor. Deniz yolu ulaşımını tercih edenler için Avcılar İDO iskelesine sadece 5 dakika uzaklıkta.

Firuzköy Bulvarı Avcılar /İstanbul

MİMAR Ergün Mimarlık

GENEL BİLGİLER 28.050 m² alan üzerinde inşa edilen 1+1’den 4+1’e farklı seçeneklerle 523 konut ve 45 adet mağaza

Gayrimenkul sektörünün en prestijli yarışması Sign Of The City Awards’ta “Tamamlanmış En İyi Konut Projesi” ödülüne layık görülen proje, konumu sayesinde yüksek kiralama potansiyeline sahiptir ve satışları tamamlanmıştır.

Kale Kent

İstanbul’un gelişen ve genişleyen bölgelerinden olan Beylikdüzü’nde bulunan Kale Kent Projesi, 5 yıldızlı yaşam konforunu, yorgunluk unutturan ayrıcalıklarıyla birlikte size sunuyor. İçerisinde bulundurduğu sosyal yaşam alanlarıyla, şehrin ortasında doğayı size sunan Kale Kent; teraslar, pergolalar, kameriyeler ve güneşlenme teraslarıyla huzuru ayaklarınıza seriyor.

KONUM Adnan Kahveci Mah. Anadolu Cad. No: 22, 34520 – Beylikdüzü / İstanbul
MİMAR Murat Erenler
GENEL BİLGİLER 100.000 m² alan üzerine kurulu 73.000 m² peyzaj alanı ile 1463 adet konut, 59 adet mağaza ve 2 adet market bulunmaktadır.

Projenin satışları tamamlanmıştır.

 

Kale Özgür Evleri

Kale Özgür Evler, yüksek kalite standartlarıyla 3S Kale Gayrimenkul güvencesini taşıyan bir projedir.

KONUM Adnan Kahveci Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı Osmanlı Caddesi No:42 Beykent / Beylikdüzü
MİMAR İbrahim Tütenyurt
GENEL BİLGİLER Tamamı 3+1 olan, yüzme havuzlu, geniş peyzaj alanı, 136 daire

Poyraz Apartmanı

İstanbul’un en nezih, keyifli ve butik bölgelerinden, Fenerbahçe’nin Dalyan ile Kalamış semti arasında kalan, geniş deniz panoraması, konumu ve inşaat kalitesi ile emsallerinden çok farklı.

KONUM Fenerbahçe Mahallesi, Demet Çıkmazı, Kalamış/İstanbul
MİMAR Ercan Akkaş
GENEL BİLGİLER 4 adet 3+1 daireler, 2 adet 3+1 Dubleks daireler

AND Apartmanı

Yüksek standartlarla donatılmış projemiz bölgeye değer katmaktadır. Deniz sahiline yakınlığıyla Dalyan’da yaşamanın keyfine, ana caddelere yürüyerek varmanın konforuna varacaksınız. Çevreyolu ve Köprü bağlantılarına yakınlığı size büyük rahatlık sağlayacak.

KONUM Fenerbahçe Mahallesi, Kuru Kahveci Sokak, Dalyan
MİMAR Oğuz Cankan
GENEL BİLGİLER 4 adet 4+1 daireler, 1 adet dubleks daire ve 1 adet 2+1 daire

İletişim Bilgisi

Mail Adresi