call
mail
m

Kariyer

3S Kale Holding olarak gayrimenkul, enerji ve yapı yönetim alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Nitelikli İnşaat projeleri, Kentsel dönüşüm ve yenilenebilir(jeotermal) enerji gibi Türkiye için çok önemli dinamiklerden hareketle ülke ekonomisine katma değer sağlıyoruz.

Hedeflerimize giden yolda şirketimize katkı sağlayacak; etik değerlere bağlı, değişime açık, müşteri odaklı, girişimci, yenilikçi hedefler belirleyerek bunlara ulaşmak için azimle çalışan; iş birliğine açık profile sahip insan kaynağı yaratmayı hedefliyoruz. Bu hedefimiz için çalışırken; cinsiyet, din, ulusal köken gibi her türlü ayrımcılıktan uzak eşitlikçi bir yaklaşım ile, sadece işle ilgili nitelikleri değerlendirerek bünyemize doğru kişileri katmayı amaçlıyoruz.

3S Kale Holding bünyesinde, çalışan memnuniyetine önem verip bu yönde öngörülü insan kaynakları uygulamaları ile, etkili ve motive edilmiş bir organizasyon oluşturuyoruz. Çalışanlarımızın kişisel gelişimini her zaman destekliyoruz. İşine ve kendisine her daim değer yaratan çalışanlarımızla büyümeye devam ederken, çalışanlarımıza her alanda kariyer ve gelişim fırsatları sunuyoruz.

Açık Pozisyonlar

Genel başvurular için mail adresimiz: insankaynaklari@3skale.com.tr

İletişim Bilgisi

Mail Adresi