call
mail
m

Biz Kimiz

3S Kale Holding, faaliyet alanlarında geçmişinden gelen güven ve kalite anlayışını yansıtıyor.

Köklü aile şirketinin bünyesindeki gayrimenkul stoklarının yeniden yapılandırılmasıyla; 2011 yılında 3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş., 2012 yılında 3S Kale Yapı ve Ticaret A.Ş., 2014 yılında 3S Kale Enerji Üretim A.Ş. şirketleri kurulmuştur. 2015 yılında grup şirketlerini bünyesinde toplayan 3S Kale Holding A.Ş. hayata geçmiştir.

3S KALE GAYRİMENKUL
Gayrimenkul alanında katma değer sağlama ve bu sayede ülke gelişimine destek verme vizyonuyla fark oluşturan projeler geliştiren 3S Kale Gayrimenkul; en iyi tasarım ve işçiliği kullanarak, kaliteden ödün vermeden iş yapmayı misyon ediniyor.

Tamamladığı projeler arasında 523 konut ve 45 mağazasıyla 3S Firuze Konakları, 136 konutluk Kale Özgür Evler, 1.463 konut ve 59 mağazasıyla Kale Kent ve Fenerbahçe’de kentsel dönüşüm projeleri bulunuyor.

3S KALE ENERJİ
“Yenilenebilir enerji arama ve üretimi konusunda Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olma” misyonuyla yola çıktığımız enerji iş kolumuzda, temiz ve yenilenebilir enerji alanına odaklanıyoruz. 3S Kale Enerji’nin, Aydın’da 1, Niğde Bölgesinde 7 ve Manisa yöresinde 1 adet olmak üzere toplam 9 ruhsatı bulunuyor.

3S Kale Enerji; uzun vadede uluslararası alanda önde gelen bir enerji şirketi olma hedefiyle faaliyetlerine devam ediyor.

3S KALE YAPI
3S Kale Yapı, 98.000 m² kiralanabilir alan ve 515 adet bağımsız bölümden oluşan, 3S Kale Holding’in sahibi olduğu mülklerin kiralama ve işletmesini yaptığı şirketidir. Güngören’de bulunan Kale Outlet Center, 27.000 m² kiralanabilir alanda 130 mağazasıyla hizmet veriyor. Davutpaşa’daki Kale İş Merkezi, 38.000 m² inşaat alanı üzerinde 311 dükkanı; Güngören İş Merkezi ise 63.000 m² inşaat alanı üzerinde 74 dükkan ve ofis alanlarıyla müşterilerine hizmet veriyor.

2015 yılında grup şirketlerini bünyesinde toplayan 3S Kale Holding A.Ş., gayrimenkul ve enerji alanlarına öncelik vererek, kentsel dönüşüm ve jeotermal enerji gibi Türkiye için çok önemli dinamiklerden hareketle ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır.

3S Kale, Beylikdüzü ve Fenerbahçe’de kentsel dönüşüm kapsamında projeler yapmıştır. Avcılar’da inşaat alanı ve konut adedi itibarıyla Avcılar’ın E-5 aksındaki en büyük projesi olan 3S Firuze Konakları’nı tamamlamıştır. 3S Kale ayrıca, Topkapı’da 3S Kale Topaz Residence projesinin inşaat çalışmalarına ve satışına başlamıştır.

Her yıl yeni projelerle fark yaratan öncü holding firmalarından birisi olmak 3S Kale’nin hedefidir.

İletişim Bilgisi

Mail Adresi