call
mail
m

Alp Gürün’den Mesaj

alp-gurun-holding

Sahip olduğumuz gayrimenkul stoklarını değerlendirmek üzere 2011 yılında 3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. ,3S Kale Yapı ve Ticaret A.Ş. ile 2014 yılında 3S Kale Enerji Üretim A.Ş. şirketlerini kurduk. Grup şirketlerini, 2015 yılında 3S Kale Holding bünyesinde topladık. 

Gayrimenkul ve enerji alanlarına öncelik vererek, kentsel dönüşüm ve jeotermal enerji gibi Türkiye için çok önemli dinamiklerden hareketle ülke ekonomisine katma değer sağlıyoruz. Ekonomik parametrelerimiz ve aktif büyüklüğümüzle köklerimizden gelen güven anlayışımızı kalitenin yanı sıra özkaynak gücümüzle perçinliyoruz. Her alanda insanımızın yaşam kalitesini yukarı taşıyacak, yaşantısına değer katacak seçkin projeler üretmeyi en büyük hedefimiz olarak belirledik. Gayrimenkulde çevreyi ve milli serveti korumayı, en iyi tasarım ve işçiliği kullanarak kaliteden ödün vermeden iş yapmayı her zaman misyon ediniyoruz. 

“Yenilenebilir enerji arama ve üretimi konusunda Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olma” misyonuyla yola çıktığımız Enerji iş kolumuzda, temiz ve yenilenebilir enerji alanına odaklanıyoruz. Aydın’da 1, Niğde Bölgesinde 8 ve Manisa yöresinde 1 adet olmak üzere toplam 10 ruhsatımız bulunuyor. Batı Anadolu ve İç Anadolu’da yer alan jeotermal bölgeler kadar, Doğu Anadolu’da bulunan genç volkanik bölgeler ile Kuzey ve Doğu Anadolu Fay kuşaklarıyla da ilgileniyoruz. Bu alanlarının jeotermal potansiyellerini ortaya çıkartmak için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Önümüzdeki 5 yıl için en az 100 MW jeotermal santral kapasitesine ulaşmak gibi bir büyüme hedefimizi benimsiyoruz.

Ekonomik yatırımlarımızın yanı sıra sosyal yatırımlar da yapıyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne sosyal sorumluluklarımızın bilincinde hareket ediyoruz. Dedemiz merhum Sadık Özgür memleketi Sivas Divriği’de, toprağına ve köylüsüne duyduğu minnet içerisinde yıllar içinde ilköğretim okulları, yüksek meslek lisesi, öğrenci yurdu ve 96 yataklı bir hastane kompleksi yaptırıp kamuya bağışlamıştır. Kültür mirasımıza sahip çıkmak hususunu kendimize görev bildik. 3S Kale Holding olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda sağladığımız katma değerle ülkemizin gelişimine destek vermekten gururluyuz.

İletişim Bilgisi

Mail Adresi